0402ZK220GBSTR
Numărul produsului DigiKey
478-4436-2-ND - Bandă și mosor (TR)
478-4436-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
478-4436-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
0402ZK220GBSTR
Descriere
CAP THIN FILM 22PF 10V 0402
Termen de livrare standard al producătorului
8 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
22 pF Condensator cu peliculă subțire 10 V 0402 (1005 metric)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
0402ZK220GBSTR Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Tensiune - Nominală
10 V
Producător
KYOCERA AVX
Tip montare
Montare pe suprafață
Serie
Pachet/cutie
0402 (1005 metric)
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Stare piesă
Activ
Caracteristici
RF, Q înalt, Pierdere redusă
Capacitanță
22 pF
Mărime/Dimensiune
0,039" L x 0,022" l (1,00mm x 0,55mm)
Toleranță
±2%
Înălțime - Montat (Max)
0,020" (0,50mm)