04023J1R2ABSTR | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | 04023J1R2ABSTR |
Descriere | CAP THIN FILM 1.2PF 25V 0402 |
Termen de livrare standard al producătorului | 8 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | 1.2 pF Condensator cu peliculă subțire 25 V 0402 (1005 metric) |
Fișă de date | Fișă de date |
Modele EDA/CAD | 04023J1R2ABSTR Modele |
Categorie | Tensiune - Nominală 25 V |
Capacitanță 1.2 pF | Mărime/Dimensiune 0,039" L x 0,022" l (1,00mm x 0,55mm) |
Toleranță ±0,05pF | Înălțime - Montat (Max) 0,020" (0,50mm) |