04023J1R2ABSTR
Numărul produsului DigiKey
478-4402-2-ND - Bandă și mosor (TR)
478-4402-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
478-4402-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
04023J1R2ABSTR
Descriere
CAP THIN FILM 1.2PF 25V 0402
Descriere detaliată
1.2 pF Condensator cu peliculă subțire 25 V 0402 (1005 metric)
Modele EDA/CAD
04023J1R2ABSTR Modele
Tensiune - Nominală
25 V
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Capacitanță
1.2 pF
Mărime/Dimensiune
0,039" L x 0,022" l (1,00mm x 0,55mm)
Toleranță
±0,05pF
Înălțime - Montat (Max)
0,020" (0,50mm)