04023J0R5PBSTR
Numărul produsului DigiKey
478-04023J0R5PBSTR-ND - Bandă și mosor (TR)
478-04023J0R5PBSTRCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
478-04023J0R5PBSTRDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
04023J0R5PBSTR
Descriere
CAP THIN FILM 0.5PF 25V 0402
Descriere detaliată
0.5 pF Condensator cu peliculă subțire 25 V 0402 (1005 metric)
Modele EDA/CAD
04023J0R5PBSTR Modele
Tensiune - Nominală
25 V
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Capacitanță
0.5 pF
Mărime/Dimensiune
0,039" L x 0,022" l (1,00mm x 0,55mm)
Toleranță
±0,02pF
Înălțime - Montat (Max)
0,020" (0,50mm)