04023J0R3PBWTR poate fi achiziționat momentan, dar nu este în mod normal pe stoc.
Produse înlocuitoare disponibile:
Direct
KYOCERA AVX
În stoc: 0
Fișă de date
0.3 pF Condensator cu peliculă subțire 25 V 0402 (1005 metric)
04023J0R3PBWTR
Numărul produsului DigiKey
478-2755-2-ND - Bandă și mosor (TR)
Producător
Numărul produsului producătorului
04023J0R3PBWTR
Descriere
CAP THIN FILM 0.3PF 25V 0402
Descriere detaliată
Fișă de date
Modele EDA/CAD
04023J0R3PBWTR Modele
Tensiune - Nominală
25 V
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Capacitanță
0.3 pF
Mărime/Dimensiune
0,039" L x 0,022" l (1,00mm x 0,55mm)
Toleranță
±0,02pF
Înălțime - Montat (Max)
0,020" (0,50mm)