02013J0R2PBSTR
Numărul produsului DigiKey
478-12597-2-ND - Bandă și mosor (TR)
478-12597-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
478-12597-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
02013J0R2PBSTR
Descriere
CAP THIN FILM 0.2PF 25V 0201
Descriere detaliată
0.2 pF Condensator cu peliculă subțire 25 V 0201 (0603 metric)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
02013J0R2PBSTR Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Tensiune - Nominală
25 V
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Capacitanță
0.2 pF
Mărime/Dimensiune
0,024" L x 0,013" l (0,60mm x 0,33mm)
Toleranță
±0,02pF
Înălțime - Montat (Max)
0,011" (0,28mm)