02011JR15ZBSTR
Numărul produsului DigiKey
478-9714-2-ND - Bandă și mosor (TR)
478-9714-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
478-9714-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
02011JR15ZBSTR
Descriere
CAP THIN FILM 0.15PF 100V 0201
Termen de livrare standard al producătorului
14 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
0.15 pF Condensator cu peliculă subțire 100 V 0201 (0603 metric)
Categorie
Tensiune - Nominală
100 V
Producător
KYOCERA AVX
Tip montare
Montare pe suprafață
Serie
Pachet/cutie
0201 (0603 metric)
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Stare piesă
Activ
Caracteristici
RF, Q înalt, Pierdere redusă
Capacitanță
0.15 pF
Mărime/Dimensiune
0,024" L x 0,013" l (0,60mm x 0,33mm)
Toleranță
±0,01pF
Înălțime - Montat (Max)
0,011" (0,28mm)