K85X-CD-37S-BR
Numărul produsului DigiKey
2092-K85X-CD-37S-BR-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
K85X-CD-37S-BR
Descriere
CONN D-SUB RCPT 37POS VERT SLDR
Termen de livrare standard al producătorului
20 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
37 Poziție D-Sub Soclu, Socluri tip mamă Conector
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
K85X-CD-37S-BR Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Finisaj contact
Auriu
Prod.
Grosime finisaj contact
Flash
Serie
Protecție la infiltrare
Ambalaj
Tavă
Valoare nominală inflamabilitate material
V-0 UL94
Stare piesă
Activ
Valoare nominală curent (Amp)
2A
Stil conector
Distanță backset
Tip conector
Soclu, Socluri tip mamă
Caracteristici
Blocare placă
Număr de poziţii
Valoare nominală tensiune
30V
Număr de rânduri
2
Culoare
Negru
Tip montare
Formă contact
Ștanțat
Dimensiune carcasă, configurație conectori
4 (c.c., C)
Material dielectric
Polibutilen tereftalat (PBT), Umplut cu sticlă
Tip contact
Semnal
Diametru fir
Caracteristică flanșă
Latură placă (4-40)
Material contact
Alamă
Terminație
Aliaj de lipit
Temperatură de funcționare
-55°C – 105°C