CFS1/4CT52R221J
Numărul produsului DigiKey
2019-CFS1/4CT52R221JTR-ND - Bandă și mosor (TR)
2019-CFS1/4CT52R221JCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
Producător
Numărul produsului producătorului
CFS1/4CT52R221J
Descriere
RES 220 OHM 5% 1/4W AXIAL
Termen de livrare standard al producătorului
10 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
220 Ohms ±5% 0,25W, 1/4W Rezistență axială Axial – Folie de carbon
Categorie
Coeficient de temperatură
-450/ +350ppm/°C
Prod.
Temperatură de funcționare
-55°C – 155°C
Serie
Pachet/cutie
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Pachet dispozitiv furnizor
Axial
Stare piesă
Activ
Mărime/Dimensiune
0,067" diam. x 0,126" L (1,70mm x 3,20mm)