CL1008-J123JQL1T-1
Numărul produsului DigiKey
1674-CL1008-J123JQL1T-1TR-ND - Bandă și mosor (TR)
1674-CL1008-J123JQL1T-1CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
1674-CL1008-J123JQL1T-1DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
CL1008-J123JQL1T-1
Descriere
FIXED IND 10000NH 1000MA SMD
Referință client
Descriere detaliată
10000 nH Ceramic Inductor 1000 mA 1008 (2520 metric)
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Valoare nominală curent (Amp)
Prod.
Q la frecvență
50 la 500MHz
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Stare piesă
DigiKey nu mai oferă acest produs
Tip montare
Montare pe suprafață
Tip
Ceramic
Pachet/cutie
1008 (2520 metric)
Material - Miez
Pachet dispozitiv furnizor
1008
Inductanță
Mărime/Dimensiune
0,115" L x 0,110" l (2,92mm x 2,79mm)