CL1008-2474JQL1T-1
Numărul produsului DigiKey
1674-CL1008-2474JQL1T-1TR-ND - Bandă și mosor (TR)
1674-CL1008-2474JQL1T-1CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
1674-CL1008-2474JQL1T-1DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
CL1008-2474JQL1T-1
Descriere
FIXED IND 470NH 240MA SMD
Termen de livrare standard al producătorului
13 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
470 nH Ceramic Inductor 240 mA 1008 (2520 metric)
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Valoare nominală curent (Amp)
Prod.
Q la frecvență
45 la 100MHz
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Stare piesă
Activ
Tip montare
Montare pe suprafață
Tip
Ceramic
Pachet/cutie
1008 (2520 metric)
Material - Miez
Pachet dispozitiv furnizor
1008
Inductanță
Mărime/Dimensiune
0,115" L x 0,110" l (2,92mm x 2,79mm)