SBSGP5000102MXT
Numărul produsului DigiKey
1608-1435-2-ND - Bandă și mosor (TR)
1608-1435-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
1608-1435-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SBSGP5000102MXT
Descriere
FILTER LC(PI) 1000PF SMD
Termen de livrare standard al producătorului
11 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
LC (Pi) Filtru EMI 3rd Comandă Trece-jos 1 Canal C = 1000pF 5 A 1812 (4532 metric), Placă pentru PC 3
Categorie
Curent
5 A
Producător
Knowles Syfer
Valori
C = 1000pF
Serie
Protecție ESD
Nu
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Stare piesă
Activ
Aplicații
De uz universal
Tip
Trece-jos
Tensiune - Nominală
500V
Ordine filtru
3rd
Tip montare
Montare pe suprafață
Tehnologie
LC (Pi)
Pachet/cutie
1812 (4532 metric), Placă pentru PC 3
Număr de canale
1
Mărime/Dimensiune
0,179" L x 0,126" l (4,55mm x 3,20mm)
Frecvență centrală/decuplare
Înălțime
0,104" (2,65mm)
Valoare de atenuare
39dB la 100MHz