2220Y5000564KXT
Numărul produsului DigiKey
1608-1180-2-ND - Bandă și mosor (TR)
1608-1180-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
1608-1180-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
2220Y5000564KXT
Descriere
CAP CER 0.56UF 500V X7R 2220
Termen de livrare standard al producătorului
11 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
0.56 µF ±10% 500V Condensator ceramic X7R 2220 (5750 metric)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
2220Y5000564KXT Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Valori nominale
Prod.
Aplicații
Serie
Tip montare
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Pachet/cutie
2220 (5750 metric)
Stare piesă
Activ
Mărime/Dimensiune
0,224" L x 0,197" l (5,70mm x 5,00mm)
Capacitanță
Înălțime - Montat (Max)
Toleranță
±10%
Grosime (Max)
0,165" (4,20mm)
Tensiune - Nominală
Spațiu între derivații
Coeficient de temperatură
Stil derivații
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C