1812Y3K00221KNT | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | 1812Y3K00221KNT |
Descriere | CAP CER 220PF 3KV X8R 1812 |
Termen de livrare standard al producătorului | 11 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | 220 pF ±10% 3000V (3kV) Condensator ceramic X8R 1812 (4532 metric) |
Fișă de date | Fișă de date |
Modele EDA/CAD | 1812Y3K00221KNT Modele |
Categorie | Valori nominale – |
Prod. | Aplicații |
Serie | Rată defectare – |
Ambalaj Bandă și mosor (TR) Bandă tăiată la lungime (CT) Digi-Reel® | Tip montare |
Stare piesă Activ | Pachet/cutie 1812 (4532 metric) |
Capacitanță | Mărime/Dimensiune 0,177" L x 0,126" l (4,50mm x 3,20mm) |
Toleranță ±10% | Înălțime - Montat (Max) – |
Tensiune - Nominală | Grosime (Max) 0,098" (2,50mm) |
Coeficient de temperatură | Spațiu între derivații – |
Temperatură de funcționare -55°C – 150°C | Stil derivații – |