1812Y2K00102KNT
Numărul produsului DigiKey
1608-1449-2-ND - Bandă și mosor (TR)
1608-1449-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
1608-1449-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
1812Y2K00102KNT
Descriere
CAP CER 1000PF 2KV X8R 1812
Descriere detaliată
1000 pF ±10% 2000V (2kV) Condensator ceramic X8R 1812 (4532 metric)
Modele EDA/CAD
1812Y2K00102KNT Modele
Serie
Rată defectare
Mărime/Dimensiune
0,177" L x 0,126" l (4,50mm x 3,20mm)
Toleranță
±10%
Grosime (Max)
0,098" (2,50mm)
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C