1812Y1K00473KST
Numărul produsului DigiKey
1608-1141-2-ND - Bandă și mosor (TR)
1608-1141-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
1608-1141-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
1812Y1K00473KST
Descriere
CAP CER 0.047UF 1KV X7R 1812
Termen de livrare standard al producătorului
11 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
0.047 µF ±10% 1000V (1kV) Condensator ceramic X7R 1812 (4532 metric)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
1812Y1K00473KST Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Valori nominale
AEC-Q200
Prod.
Aplicații
Serie
Tip montare
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Pachet/cutie
1812 (4532 metric)
Stare piesă
Activ
Mărime/Dimensiune
0,177" L x 0,126" l (4,50mm x 3,20mm)
Capacitanță
Înălțime - Montat (Max)
Toleranță
±10%
Grosime (Max)
0,098" (2,50mm)
Tensiune - Nominală
Spațiu între derivații
Coeficient de temperatură
Stil derivații
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C