1808Y4K00102JXT
Numărul produsului DigiKey
1608-1808Y4K00102JXTTR-ND - Bandă și mosor (TR)
1608-1808Y4K00102JXTCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
1608-1808Y4K00102JXTDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
1808Y4K00102JXT
Descriere
CAP CER 1000PF 4KV X7R 1808
Termen de livrare standard al producătorului
11 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
1000 pF ±5% 4000V (4kV) Condensator ceramic X7R 1808 (4520 metric)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
1808Y4K00102JXT Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Valori nominale
Prod.
Aplicații
Serie
Rată defectare
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Tip montare
Stare piesă
Activ
Pachet/cutie
1808 (4520 metric)
Capacitanță
Mărime/Dimensiune
0,177" L x 0,079" l (4,50mm x 2,00mm)
Toleranță
±5%
Înălțime - Montat (Max)
Tensiune - Nominală
Grosime (Max)
0,079" (2,00mm)
Coeficient de temperatură
Spațiu între derivații
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C