1808Y3K00561KNT
Numărul produsului DigiKey
1608-1447-2-ND - Bandă și mosor (TR)
1608-1447-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
1608-1447-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
1808Y3K00561KNT
Descriere
CAP CER 560PF 3KV X8R 1808
Termen de livrare standard al producătorului
11 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
560 pF ±10% 3000V (3kV) Condensator ceramic X8R 1808 (4520 metric)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
1808Y3K00561KNT Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Valori nominale
Prod.
Aplicații
Serie
Rată defectare
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Tip montare
Stare piesă
Activ
Pachet/cutie
1808 (4520 metric)
Capacitanță
Mărime/Dimensiune
0,177" L x 0,079" l (4,50mm x 2,00mm)
Toleranță
±10%
Înălțime - Montat (Max)
Tensiune - Nominală
Grosime (Max)
0,079" (2,00mm)
Coeficient de temperatură
Spațiu între derivații
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C