1210Y5000104KXR
Numărul produsului DigiKey
1608-1210Y5000104KXRTR-ND - Bandă și mosor (TR)
1608-1210Y5000104KXRCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
1608-1210Y5000104KXRDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
1210Y5000104KXR
Descriere
CAP CER 0.1UF 500V X7R 1210
Termen de livrare standard al producătorului
11 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
0.1 µF ±10% 500V Condensator ceramic X7R 1210 (3225 metric)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
1210Y5000104KXR Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Valori nominale
Prod.
Aplicații
Serie
Rată defectare
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Tip montare
Stare piesă
Activ
Pachet/cutie
1210 (3225 metric)
Capacitanță
Mărime/Dimensiune
0,126" L x 0,098" l (3,20mm x 2,50mm)
Toleranță
±10%
Înălțime - Montat (Max)
Tensiune - Nominală
Grosime (Max)
0,079" (2,00mm)
Coeficient de temperatură
Spațiu între derivații
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C