1206Y1K50103KXT
Numărul produsului DigiKey
1608-1406-2-ND - Bandă și mosor (TR)
1608-1406-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
1608-1406-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
1206Y1K50103KXT
Descriere
CAP CER 10000PF 1.5KV X7R 1206
Descriere detaliată
10000 pF ±10% 1500V (1,5kV) Condensator ceramic X7R 1206 (3216 metric)
Modele EDA/CAD
1206Y1K50103KXT Modele
Mărime/Dimensiune
0,126" L x 0,063" l (3,20mm x 1,60mm)
Toleranță
±10%
Grosime (Max)
0,063" (1,60mm)
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C