1206Y1000104KNT
Numărul produsului DigiKey
1608-1443-2-ND - Bandă și mosor (TR)
1608-1443-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
1608-1443-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
1206Y1000104KNT
Descriere
CAP CER 0.1UF 100V X8R 1206
Descriere detaliată
0.1 µF ±10% 100V Condensator ceramic X8R 1206 (3216 metric)
Modele EDA/CAD
1206Y1000104KNT Modele
Mărime/Dimensiune
0,126" L x 0,063" l (3,20mm x 1,60mm)
Toleranță
±10%
Grosime (Max)
0,063" (1,60mm)
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C