0805Y5000221GCT
Numărul produsului DigiKey
1608-0805Y5000221GCTTR-ND - Bandă și mosor (TR)
1608-0805Y5000221GCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
1608-0805Y5000221GCTDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
0805Y5000221GCT
Descriere
CAP CER 220PF 500V C0G/NP0 0805
Descriere detaliată
220 pF ±2% 500V Condensator ceramic C0G, NP0 (1B) 0805 (2012 metric)
Modele EDA/CAD
0805Y5000221GCT Modele
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Mărime/Dimensiune
0,079" L x 0,049" l (2,00mm x 1,25mm)
Toleranță
±2%
Grosime (Max)
0,051" (1,30mm)
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C