0805Y2500103KNT
Numărul produsului DigiKey
1608-1441-2-ND - Bandă și mosor (TR)
1608-1441-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
1608-1441-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
0805Y2500103KNT
Descriere
CAP CER 10000PF 250V X8R 0805
Descriere detaliată
10000 pF ±10% 250V Condensator ceramic X8R 0805 (2012 metric)
Modele EDA/CAD
0805Y2500103KNT Modele
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Mărime/Dimensiune
0,079" L x 0,049" l (2,00mm x 1,25mm)
Toleranță
±10%
Grosime (Max)
0,051" (1,30mm)
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C