0805Y0630471FKT poate fi achiziționat momentan, dar nu este în mod normal pe stoc.
Produse înlocuitoare disponibile:
Echivalente parametric
Fișă de date
Imaginea pentru 0805Y0630471FKT nu este disponibilă
0805Y0630471FKT
Numărul produsului DigiKey
1608-0805Y0630471FKTTR-ND - Bandă și mosor (TR)
Producător
Numărul produsului producătorului
0805Y0630471FKT
Descriere
MLC
Descriere detaliată
470 pF ±1% 63V Condensator ceramic C0G, NP0 (1B) 0805 (2012 metric)
Mărime/Dimensiune
0,079" L x 0,049" l (2,00mm x 1,25mm)
Toleranță
±1%
Grosime (Max)
0,051" (1,30mm)
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C