0805Y0500471KST poate fi achiziționat momentan, dar nu este în mod normal pe stoc.
Produse înlocuitoare disponibile:
Echivalente parametric
Fișă de date
Imaginea pentru 0805Y0500471KST nu este disponibilă
0805Y0500471KST
Numărul produsului DigiKey
1608-0805Y0500471KSTTR-ND - Bandă și mosor (TR)
Producător
Numărul produsului producătorului
0805Y0500471KST
Descriere
MULTI-LAYERED CERAMIC CAPACITOR
Descriere detaliată
470 pF ±10% 50V Condensator ceramic X7R 0805 (2012 metric)
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Toleranță
±10%
Mărime/Dimensiune
0,079" L x 0,049" l (2,00mm x 1,25mm)
Grosime (Max)
0,051" (1,30mm)
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C