0805J1000221MCTE01
Numărul produsului DigiKey
1608-1464-2-ND - Bandă și mosor (TR)
1608-1464-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
1608-1464-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
0805J1000221MCTE01
Descriere
CAP FEEDTHRU 220PF 20% 100V 0805
Termen de livrare standard al producătorului
11 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
220 pF Condensator de intrare 100V 300 mA – 0805 (2012 metric)
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Producător
Knowles Syfer
Pierdere la inserare
12dB la 100MHz
Serie
Coeficient de temperatură
C0G, NP0
Tip montare
Montare pe suprafață
Tip
Alimentare
Pachet/cutie
0805 (2012 metric)
Capacitanță
220 pF
Mărime/Dimensiune
0,079" L x 0,049" l x 0,045" Î (2,00mm x 1,25mm x 1,15mm)
Toleranță
±20%
Înălțime (Max)
0,045" (1,15mm)
Tensiune - Nominală
100V
Dimensiune filet
Curent
300 mA