0805J1000221MCTE01 | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | 0805J1000221MCTE01 |
Descriere | CAP FEEDTHRU 220PF 20% 100V 0805 |
Termen de livrare standard al producătorului | 11 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | 220 pF Condensator de intrare 100V 300 mA – 0805 (2012 metric) |
Fișă de date | Fișă de date |
Categorie | Temperatură de funcționare -55°C – 125°C |
Producător Knowles Syfer | Pierdere la inserare 12dB la 100MHz |
Serie | Coeficient de temperatură C0G, NP0 |
Ambalaj Bandă și mosor (TR) Bandă tăiată la lungime (CT) Digi-Reel® | Valori nominale – |
Stare piesă Activ | Tip montare Montare pe suprafață |
Tip Alimentare | Pachet/cutie 0805 (2012 metric) |
Capacitanță 220 pF | Mărime/Dimensiune 0,079" L x 0,049" l x 0,045" Î (2,00mm x 1,25mm x 1,15mm) |
Toleranță ±20% | Înălțime (Max) 0,045" (1,15mm) |
Tensiune - Nominală 100V | Dimensiune filet – |
Curent 300 mA | Număr produs de bază |