0805J1000102MXTE07
Numărul produsului DigiKey
1608-0805J1000102MXTE07TR-ND - Bandă și mosor (TR)
1608-0805J1000102MXTE07CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
1608-0805J1000102MXTE07DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
0805J1000102MXTE07
Descriere
MULTI-LAYERED CERAMIC CAPACITOR
Termen de livrare standard al producătorului
11 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
1000 pF ±20% 100V Condensator ceramic X7R (2R1) 0805 (2012 metric)
Categorie
Valori nominale
Prod.
Aplicații
Serie
Rată defectare
Pachet/cutie
0805 (2012 metric)
Capacitanță
Mărime/Dimensiune
0,079" L x 0,049" l (2,00mm x 1,25mm)
Toleranță
±20%
Înălțime - Montat (Max)
Tensiune - Nominală
Grosime (Max)
0,045" (1,15mm)
Coeficient de temperatură
Spațiu între derivații
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C