0805J1000102MXTE07 | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | 0805J1000102MXTE07 |
Descriere | MULTI-LAYERED CERAMIC CAPACITOR |
Termen de livrare standard al producătorului | 11 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | 1000 pF ±20% 100V Condensator ceramic X7R (2R1) 0805 (2012 metric) |
Fișă de date | Fișă de date |
Categorie | Valori nominale – |
Prod. | Aplicații |
Serie | Rată defectare – |
Ambalaj Bandă și mosor (TR) Bandă tăiată la lungime (CT) Digi-Reel® | Tip montare |
Stare piesă Activ | Pachet/cutie 0805 (2012 metric) |
Capacitanță | Mărime/Dimensiune 0,079" L x 0,049" l (2,00mm x 1,25mm) |
Toleranță ±20% | Înălțime - Montat (Max) – |
Tensiune - Nominală | Grosime (Max) 0,045" (1,15mm) |
Coeficient de temperatură | Spațiu între derivații – |
Temperatură de funcționare -55°C – 125°C | Stil derivații – |