0603Y2003P30BAT
Numărul produsului DigiKey
0603Y2003P30BAT-ND - Bandă și mosor (TR)
Producător
Numărul produsului producătorului
0603Y2003P30BAT
Descriere
CAP CER 3.3PF 200V C0G/NP0 0603
Termen de livrare standard al producătorului
11 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
3.3 pF ±0,1pF 200V Condensator ceramic C0G, NP0 (1B) 0603 (1608 metric)
Modele EDA/CAD
0603Y2003P30BAT Modele
Valori nominale
AEC-Q200
Mărime/Dimensiune
0,063" L x 0,031" l (1,60mm x 0,80mm)
Toleranță
±0,1pF
Grosime (Max)
0,031" (0,80mm)
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C