0603J5003P30CCT poate fi achiziționat momentan, dar nu este în mod normal pe stoc.
Fișă de date
3.3 pF ±0,25pF 500V Condensator ceramic C0G, NP0 (1B) 0603 (1608 metric)
0603J5003P30CCT
Numărul produsului DigiKey
0603J5003P30CCT-ND - Bandă și mosor (TR)
Producător
Numărul produsului producătorului
0603J5003P30CCT
Descriere
CAP CER 3.3PF 500V C0G/NP0 0603
Descriere detaliată
Fișă de date
Modele EDA/CAD
0603J5003P30CCT Modele
Mărime/Dimensiune
0,063" L x 0,031" l (1,60mm x 0,80mm)
Toleranță
±0,25pF
Grosime (Max)
0,031" (0,80mm)
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C