P62BNL820MA02636T
Numărul produsului DigiKey
1761-P62BNL820MA02636TTR-ND - Bandă și mosor (TR)
1761-P62BNL820MA02636TCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
1761-P62BNL820MA02636TDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
P62BNL820MA02636T
Descriere
CAP ARRAY 82PF 25V X7R 0603
Termen de livrare standard al producătorului
10 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
82pF, 0,1µF Cu magistrală Condensator 2 Matrice 25 V X7R 0603 (1608 metric)
Categorie
Tip circuit
Cu magistrală
Producător
Knowles Dielectric Labs
Coeficient de temperatură
X7R
Serie
Valori nominale
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Tip montare
Montare pe suprafață
Stare piesă
Activ
Pachet/cutie
0603 (1608 metric)
Capacitanță
82pF, 0,1µF
Pachet dispozitiv furnizor
0602 (1505 metric)
Toleranță
±20%
Mărime/Dimensiune
0,058" L x 0,020" l (1,47mm x 0,51mm)
Tensiune - Nominală
25 V
Înălțime - Montat (Max)
0,022" (0,56mm)