APTD1608LCGCK
Numărul produsului DigiKey
754-2037-2-ND - Bandă și mosor (TR)
754-2037-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
754-2037-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
APTD1608LCGCK
Descriere
LED GREEN CLEAR 1608 SMD
Termen de livrare standard al producătorului
7 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Verde 570nm Indicație cu leduri – discretă 1,9V 0603 (1608 metric)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
APTD1608LCGCK Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Curent - Test
2mA
Prod.
Unghi de vizualizare
60°
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Tip montare
Stare piesă
Activ
Lungime de undă - Dominantă
Culoare
Lungime de undă - Maximă
574nm
Configurație
Standard
Caracteristici
Culoare lentilă
Incolor
Pachet/cutie
0603 (1608 metric)
Transparență lentilă
Transparent
Pachet dispozitiv furnizor
Valoare nominală în milicandele
Mărime/Dimensiune
1,60mm L x 0,80mm l
Stil lentilă
Rotund cu parte superioară bombată
Înălțime (Max)
1,10mm
Dimensiune lentilă
0,70mm diam.
Număr produs de bază
Tensiune - Directă (Vf) (tipică)
1,9V