APT1608YC
Numărul produsului DigiKey
754-1125-2-ND - Bandă și mosor (TR)
754-1125-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
754-1125-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
APT1608YC
Descriere
LED YELLOW CLEAR CHIP SMD
Descriere detaliată
Galben 588nm Indicație cu leduri – discretă 2,1V 0603 (1608 metric)
Modele EDA/CAD
APT1608YC Modele
Curent - Test
20mA
Prod.
Unghi de vizualizare
150°
Lungime de undă - Maximă
590nm
Mărime/Dimensiune
1,60mm L x 0,80mm l
Înălțime (Max)
0,75mm
Dimensiune lentilă
1,20mm x 0,80mm
Număr produs de bază
Tensiune - Directă (Vf) (tipică)
2,1V