APT1608SYC
Numărul produsului DigiKey
754-APT1608SYCTR-ND - Bandă și mosor (TR)
754-APT1608SYCCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
754-APT1608SYCDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
APT1608SYC
Descriere
1.6X0.8MM,YEL SMD LED
Descriere detaliată
Galben 588nm Indicație cu leduri – discretă 2V 0603 (1608 metric)
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Curent - Test
20mA
Lungime de undă - Maximă
590nm
Configurație
Independent
Incolor
Grad
Transparență lentilă
Transparent
Calificare
Dimensiune lentilă
1,20mm x 0,80mm
Mărime/Dimensiune
1,60mm L x 0,85mm l
Tensiune - Directă (Vf) (tipică)
2V
Înălțime (Max)
0,85mm