APHD1608LSURCK
Numărul produsului DigiKey
754-2032-2-ND - Bandă și mosor (TR)
754-2032-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
754-2032-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
APHD1608LSURCK
Descriere
LED RED CLEAR 1608 SMD
Descriere detaliată
Roșu 630nm Indicație cu leduri – discretă 1,75V 0603 (1608 metric)
Modele EDA/CAD
APHD1608LSURCK Modele
Curent - Test
2mA
Lungime de undă - Maximă
645nm
Mărime/Dimensiune
1,60mm L x 0,80mm l
Înălțime (Max)
0,75mm
Dimensiune lentilă
0,70mm diam.
Număr produs de bază
Tensiune - Directă (Vf) (tipică)
1,75V