APHB1608QBDSYKC
Numărul produsului DigiKey
754-1854-2-ND - Bandă și mosor (TR)
754-1854-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
754-1854-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
APHB1608QBDSYKC
Descriere
LED BLUE/YLW CLEAR 4SMD
Termen de livrare standard al producătorului
7 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Albastru, Galben Albastru 465nm, Galben 590nm Indicație cu leduri – discretă Albastru 3,3V, Galben 2V 0603 (1608 metric)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
APHB1608QBDSYKC Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Curent - Test
Albastru 20mA, Galben 20mA
Prod.
Unghi de vizualizare
130°
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Tip montare
Stare piesă
Activ
Lungime de undă - Dominantă
Culoare
Lungime de undă - Maximă
Albastru 460nm, Galben 590nm
Configurație
Independent
Caracteristici
Culoare lentilă
Incolor
Pachet/cutie
0603 (1608 metric)
Transparență lentilă
Transparent
Pachet dispozitiv furnizor
Valoare nominală în milicandele
Mărime/Dimensiune
1,60mm L x 0,80mm l
Stil lentilă
Dreptunghi cu parte superioară plată
Înălțime (Max)
0,65mm
Dimensiune lentilă
1,60mm x 0,80mm
Număr produs de bază
Tensiune - Directă (Vf) (tipică)
Albastru 3,3V, Galben 2V