APA2106EC
Numărul produsului DigiKey
754-APA2106ECTR-ND - Bandă și mosor (TR)
754-APA2106ECCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
754-APA2106ECDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
APA2106EC
Descriere
2.1X0.6MM.RA.SMD.RED.LED
Termen de livrare standard al producătorului
7 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Roșu 617nm Indicație cu leduri – discretă 2V 2-SMD, Fără derivație
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Curent - Test
20mA
Prod.
Unghi de vizualizare
170°
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Tip montare
Stare piesă
Activ
Lungime de undă - Dominantă
Culoare
Lungime de undă - Maximă
627nm
Configurație
Independent
Caracteristici
Culoare lentilă
Incolor
Grad
Transparență lentilă
Transparent
Calificare
Valoare nominală în milicandele
Pachet/cutie
2-SMD, Fără derivație
Stil lentilă
Dreptunghi cu parte superioară bombată
Pachet dispozitiv furnizor
Dimensiune lentilă
1,70mm x 0,60mm
Mărime/Dimensiune
2,10mm L x 1,00mm l
Tensiune - Directă (Vf) (tipică)
2V
Înălțime (Max)
0,70mm