APA1606ZGC
Numărul produsului DigiKey
754-1056-2-ND - Bandă și mosor (TR)
754-1056-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
754-1056-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
APA1606ZGC
Descriere
LED GREEN CLEAR CHIP SMD R/A
Descriere detaliată
Verde 525nm Indicație cu leduri – discretă 3,3V 2-SMD, Fără derivație
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
APA1606ZGC Modele
Atributele produsului
Curent - Test
20mA
Lungime de undă - Maximă
515nm
Configurație
Standard
Mărime/Dimensiune
1,60mm L x 1,20mm l
Înălțime (Max)
0,60mm
Dimensiune lentilă
1,20mm x 0,60mm
Număr produs de bază
Tensiune - Directă (Vf) (tipică)
3,3V