APA1606MGC
Numărul produsului DigiKey
754-APA1606MGCTR-ND - Bandă și mosor (TR)
754-APA1606MGCCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
754-APA1606MGCDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
APA1606MGC
Descriere
1.6X0.6MM (0602) GREEN SMD LED
Descriere detaliată
Verde 570nm Indicație cu leduri – discretă 2,1V 2-SMD, Fără derivație
Curent - Test
20mA
Lungime de undă - Maximă
574nm
Configurație
Independent
Incolor
Grad
Transparență lentilă
Transparent
Calificare
Dimensiune lentilă
1,20mm x 0,60mm
Mărime/Dimensiune
1,60mm L x 1,20mm l
Tensiune - Directă (Vf) (tipică)
2,1V
Înălțime (Max)
0,70mm