APA1606CGCK
Numărul produsului DigiKey
754-1051-2-ND - Bandă și mosor (TR)
754-1051-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
754-1051-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
APA1606CGCK
Descriere
LED GREEN CLEAR CHIP SMD R/A
Termen de livrare standard al producătorului
7 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Verde 570nm Indicație cu leduri – discretă 2,1V 2-SMD, Fără derivație
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
APA1606CGCK Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Curent - Test
20mA
Prod.
Unghi de vizualizare
110°
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Tip montare
Stare piesă
Activ
Lungime de undă - Dominantă
Culoare
Lungime de undă - Maximă
574nm
Configurație
Standard
Caracteristici
Culoare lentilă
Incolor
Pachet/cutie
2-SMD, Fără derivație
Transparență lentilă
Transparent
Pachet dispozitiv furnizor
Valoare nominală în milicandele
Mărime/Dimensiune
1,60mm L x 1,20mm l
Stil lentilă
Dreptunghi cu parte superioară plată
Înălțime (Max)
0,60mm
Dimensiune lentilă
1,20mm x 0,60mm
Număr produs de bază
Tensiune - Directă (Vf) (tipică)
2,1V