TPI9664A0L150R
Numărul produsului DigiKey
399-TPI9664A0L150RTR-ND - Bandă și mosor (TR)
399-TPI9664A0L150RCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
399-TPI9664A0L150RDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
TPI9664A0L150R
Descriere
FIXED IND 150NH 66A 0.145 OHM
Descriere detaliată
150 nH Fără ecranare Turnat Inductor 66 A 0,145Ohm Non-standard –
Categorie
Rezistență c.c. (DCR)
0,145Ohm
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Tip
Turnat
Frecvență inductanță - Test
100 kHz
Toleranță
±10%
Curent - Saturație (Isat)
71A
Mărime/Dimensiune
0,378" L x 0,252" l (9,60mm x 6,40mm)
Ecranare
Fără ecranare
Înălțime - Montat (Max)
0,394" (10,00mm)