TPI128080L210N | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | TPI128080L210N |
Descriere | FIXED IND 210NH 50A 0.29 MOHM |
Termen de livrare standard al producătorului | 21 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | 210 nH Ecranat – Inductor 50 A 0,29mOhm Non-standard – |
Fișă de date | Fișă de date |
Modele EDA/CAD | TPI128080L210N Modele |
Categorie | Q la frecvență – |
Prod. | Frecvență - Auto-rezonanță – |
Serie | Valori nominale – |
Stare piesă Activ | Frecvență inductanță - Test 100 kHz |
Tip – | Caracteristici – |
Material - Miez | Tip montare Montare pe suprafață |
Inductanță | Pachet/cutie Non-standard |
Toleranță ±10% | Pachet dispozitiv furnizor – |
Valoare nominală curent (Amp) | Mărime/Dimensiune 0,472" L x 0,315" l (12,00mm x 8,00mm) |
Curent - Saturație (Isat) 70A | Înălțime - Montat (Max) 0,315" (8,00mm) |
Ecranare Ecranat | Număr produs de bază |
Rezistență c.c. (DCR) 0,29mOhm |