TPI128080L210N
Numărul produsului DigiKey
399-18555-2-ND - Bandă și mosor (TR)
399-18555-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
399-18555-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
TPI128080L210N
Descriere
FIXED IND 210NH 50A 0.29 MOHM
Descriere detaliată
210 nH Ecranat – Inductor 50 A 0,29mOhm Non-standard –
Modele EDA/CAD
TPI128080L210N Modele
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Frecvență inductanță - Test
100 kHz
Toleranță
±10%
Mărime/Dimensiune
0,472" L x 0,315" l (12,00mm x 8,00mm)
Curent - Saturație (Isat)
70A
Înălțime - Montat (Max)
0,315" (8,00mm)
Ecranare
Ecranat
Număr produs de bază
Rezistență c.c. (DCR)
0,29mOhm