TPI118082L150N
Numărul produsului DigiKey
399-18552-2-ND - Bandă și mosor (TR)
399-18552-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
399-18552-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
TPI118082L150N
Descriere
FIXED IND 150NH 50A 0.29 MOHM
Descriere detaliată
150 nH Ecranat – Inductor 50 A 0,29mOhm Non-standard –
Modele EDA/CAD
TPI118082L150N Modele
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Frecvență inductanță - Test
100 kHz
Toleranță
±10%
Mărime/Dimensiune
0,441" L x 0,315" l (11,20mm x 8,00mm)
Curent - Saturație (Isat)
93A
Înălțime - Montat (Max)
0,323" (8,20mm)
Ecranare
Ecranat
Număr produs de bază
Rezistență c.c. (DCR)
0,29mOhm