TPI078060L082N | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | TPI078060L082N |
Descriere | FIXED IND 82NH 53A 341 MOHM SMD |
Termen de livrare standard al producătorului | 21 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | 82 nH Ecranat – Inductor 53 A Max. 341mOhm Non-standard – |
Fișă de date | Fișă de date |
Modele EDA/CAD | TPI078060L082N Modele |
Categorie | Q la frecvență – |
Prod. | Frecvență - Auto-rezonanță – |
Serie | Valori nominale – |
Stare piesă Activ | Frecvență inductanță - Test 100 kHz |
Tip – | Caracteristici – |
Material - Miez | Tip montare Montare pe suprafață |
Inductanță | Pachet/cutie Non-standard |
Toleranță ±10% | Pachet dispozitiv furnizor – |
Valoare nominală curent (Amp) | Mărime/Dimensiune 0,315" L x 0,276" l (8,00mm x 7,00mm) |
Curent - Saturație (Isat) 43A | Înălțime - Montat (Max) 0,236" (6,00mm) |
Ecranare Ecranat | Număr produs de bază |
Rezistență c.c. (DCR) Max. 341mOhm |