TPI078060L082N
Numărul produsului DigiKey
399-20607-2-ND - Bandă și mosor (TR)
399-20607-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
399-20607-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
TPI078060L082N
Descriere
FIXED IND 82NH 53A 341 MOHM SMD
Termen de livrare standard al producătorului
21 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
82 nH Ecranat – Inductor 53 A Max. 341mOhm Non-standard –
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
TPI078060L082N Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Q la frecvență
Prod.
Frecvență - Auto-rezonanță
Serie
Valori nominale
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Stare piesă
Activ
Frecvență inductanță - Test
100 kHz
Tip
Caracteristici
Material - Miez
Tip montare
Montare pe suprafață
Inductanță
Pachet/cutie
Non-standard
Toleranță
±10%
Pachet dispozitiv furnizor
Valoare nominală curent (Amp)
Mărime/Dimensiune
0,315" L x 0,276" l (8,00mm x 7,00mm)
Curent - Saturație (Isat)
43A
Înălțime - Montat (Max)
0,236" (6,00mm)
Ecranare
Ecranat
Număr produs de bază
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 341mOhm