TPI078060L068N
Numărul produsului DigiKey
399-TPI078060L068NTR-ND - Bandă și mosor (TR)
399-TPI078060L068NCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
399-TPI078060L068NDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
TPI078060L068N
Descriere
FIXED IND 68NH 53A 0.31 MOHM SMD
Termen de livrare standard al producătorului
21 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
68 nH Ecranat – Inductor 53 A 0,31mOhm Non-standard –
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
TPI078060L068N Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Rezistență c.c. (DCR)
0,31mOhm
Prod.
Q la frecvență
Serie
Frecvență - Auto-rezonanță
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Valori nominale
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Tip
Frecvență inductanță - Test
100 kHz
Material - Miez
Caracteristici
Inductanță
Tip montare
Montare pe suprafață
Toleranță
±10%
Pachet/cutie
Non-standard
Valoare nominală curent (Amp)
Pachet dispozitiv furnizor
Curent - Saturație (Isat)
69A
Mărime/Dimensiune
0,315" L x 0,276" l (8,00mm x 7,00mm)
Ecranare
Ecranat
Înălțime - Montat (Max)
0,236" (6,00mm)