TPI078060L056N | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | TPI078060L056N |
Descriere | FIXED IND 56NH 53A 0.31 MOHM SMD |
Termen de livrare standard al producătorului | 21 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | 56 nH Ecranat – Inductor 53 A 0,31mOhm Non-standard – |
Fișă de date | Fișă de date |
Modele EDA/CAD | TPI078060L056N Modele |
Categorie | Rezistență c.c. (DCR) 0,31mOhm |
Prod. | Q la frecvență – |
Serie | Frecvență - Auto-rezonanță – |
Ambalaj Bandă și mosor (TR) Bandă tăiată la lungime (CT) Digi-Reel® | Valori nominale – |
Stare piesă Activ | Temperatură de funcționare -40°C – 125°C |
Tip – | Frecvență inductanță - Test 100 kHz |
Material - Miez | Caracteristici – |
Inductanță | Tip montare Montare pe suprafață |
Toleranță ±10% | Pachet/cutie Non-standard |
Valoare nominală curent (Amp) | Pachet dispozitiv furnizor – |
Curent - Saturație (Isat) 81A | Mărime/Dimensiune 0,315" L x 0,276" l (8,00mm x 7,00mm) |
Ecranare Ecranat | Înălțime - Montat (Max) 0,236" (6,00mm) |