T598D337M2R5ATE009
Numărul produsului DigiKey
399-T598D337M2R5ATE009TR-ND - Bandă și mosor (TR)
399-T598D337M2R5ATE009CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
399-T598D337M2R5ATE009DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
T598D337M2R5ATE009
Descriere
CAP TANT POLY 330UF 2.5V 2917
Termen de livrare standard al producătorului
32 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
330 µF Turnat Condensator pe bază de tantal cu polimeri 2.5 V 2917 (7343 metric) 9mOhm la 100kHz
Modele EDA/CAD
T598D337M2R5ATE009 Modele
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Producător
KEMET
Durată de funcționare la temp.
2000 ore la 125°C
Pachet/cutie
2917 (7343 metric)
Mărime/Dimensiune
0,287" L x 0,169" l (7,30mm x 4,30mm)
Capacitanță
330 µF
Înălțime - Montat (Max)
0,122" (3,10mm)
Toleranță
±20%
Spațiu între derivații
Tensiune - Nominală
2.5 V
Cod dimensiune producător
D
Valori nominale
AEC-Q200
ESR (Rezistență serie echivalentă)
9mOhm la 100kHz